Speciální péče

Kryolipolýza - zmražení tukových buněk

NOVĚ V NABÍDCE

Nejefektivnější metoda odbourání podkožního tuku, při které nedochází k mechanickému (invazivnímu) zásahu do těla. Ošetření kryolipolýzou minimálně zatěžuje organismus.

Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odplavení lymfatickým systémem. Výzkumy dokázaly, že podchlazení tkáně vede k vysoce efektivní lipolýze – procesu odbourávání tukových zásob.

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie Vašeho těla, které lze nasát do aplikační hlavice. Nejčatěji se ošetřuje břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, banánky pod zadečkem, vnitřní část paží, spodní část zad.

Výsledky ošetření
Vždy záleží na reakci těla. Podle klinických studií dochází k redukci podkožní tukové tkáně o 5–45 % během 2–4 týdnů. To zhruba odpovídá redukci tukové vrstvy o 1–5 cm. Ošetření se provádí maximálně 4 partiích během 1 aplikace.
Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Doporučuje se zopakovat po 4–6 týdnech.

 

Cena 1 nasátí: 3 500 Kč
 

Akční nabídka: 7 500 Kč / 4 nasátí

 

Kryolipolýza - zmražení tukových buněk

Lift stimulační ultrazvuk

NOVĚ V NABÍDCE

Špičkový neinvazivní lifting obličeje

Intenzivní stimulační ultrazvukové vlny zajistí jedinečný antiaging, zpomalí stárnutí a efekt omlazení. Získáme výrazný liftingový efekt a kůže je zpevněna zevnitř. Ošetření je vhodné i pro klientky s rozšířenými žilkami.

LIFT unikátní technologie efektivně bojuje se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce. Pokožka po ošetření reaguje tvorbou nového kolagenu, díky které se postupně zpevní a vypne. Svrchní část pokožky přitom zůstává neporušená.
Ošetření trvá 30-60 minut.

Výsledky ošetření

  • Po jediném ošetření nastartuje regenerativní proces v pokožce
  • Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se vyvíjí 2-3 měsíce
  • Aktivuje se tvorba nového kolagenu
  • Odstraňuje vrásky na čele, kolem očí, úst atd.
  • Nadzvedne kontury obou tváří
  • Zlepší pružnost a tvarování kontur, antiaging
  • Odstraňuje vrásky na krku a dekoltu
  • Působí do nejhlubších vrstev pleti
  • Vhodné i pro citlivou pokožku

 

Akční nabídka: 5 900 Kč

 

Lift stimulační ultrazvuk

Prodlužování řas

Dopřejte si revoluční techniku 3D prodlužování a zhušťování řas založenou na kvalitních produktech technikou B-Lashes.

Zajistí Vám neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy bez líčení na dobu 3–6 týdnů.

Poté se řasy pouze doplňují.

Lepení kamínků Swarowski

Kamínky se lepí speciálním černým lepidlem do řas, obočí nebo na kůži v okolí očí. Přilepené vydrží zhruba 1 měsíc. 

Biostimulační laser – léčba akné, oparů, jizev

Terapie je bezbolestná a bezpečná. Nejčastější aplikace jsou zklidění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů,léčba oparů, ekzémů, omlazování a regenerace tkání, okamžité zklidnění pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, urychlení vstřebání hematomu, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků.

Galvanic Spa system

O šetření se provádí 3× po 2 dnech a následně 1–2 týdny.

Žehličku je možné si zakoupit. Již při prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima, vyhladí vrásky, odstraňuje akné, podbradek. 

Lymfatická masáž

Prováděná špičkovým vakuovým přístrojem Presor firmy Sorisa.

Vhodná pro detoxikaci organizmu, odstranění otoků, napětí, únavy a pocitu plnosti v končetinách, regeneraci a vypnutí pokožky zlepšením průtoku krve ve tkáních.

Ošetření trvá 20–35 min., opakuje se minimálně 10× v průběhu 2–3 týdnů a následně podle potřeby 1-2× za měsíc. 

Parafínová lázeň a zábal rukou

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká.

Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií. 

Chemický peeling

CHEMICKÝ PEELING Renophase® je velmi účinná metoda pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Působením ovocných kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže.

Pro dosažení požadovaného efektu se doporučuje opakovat ošetření 3-5× v rozmezí 7–14 dnů. 

Čokoládová masáž obličeje

Čokolády si, pro její výjimečné složení a působení na organizmus, vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Čokoládová masáž obličeje