Speciální péče

Prodlužování řas

Dopřejte si revoluční techniku 3D prodlužování a zhušťování řas založenou na kvalitních produktech technikou B-Lashes.

Zajistí Vám neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy bez líčení na dobu 3–6 týdnů.

Poté se řasy pouze doplňují.

Lepení kamínků Swarowski

Kamínky se lepí speciálním černým lepidlem do řas, obočí nebo na kůži v okolí očí. Přilepené vydrží zhruba 1 měsíc. 

Biostimulační laser – léčba akné, oparů, jizev

Terapie je bezbolestná a bezpečná. Nejčastější aplikace jsou zklidění a léčba projevů akné a jiných zánětlivých procesů,léčba oparů, ekzémů, omlazování a regenerace tkání, okamžité zklidnění pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev (poúrazových a pooperačních, keloidních), strií, urychlení vstřebání hematomu, hojení odřenin, spálenin, léčba otoků.

Galvanic Spa system

O šetření se provádí 3x po 2 dnech a následně 1–2 týdny.

Žehličku je možné si zakoupit. Již při prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima, vyhladí vrásky, odstraňuje akné, podbradek. 

Lymfatická masáž

Prováděná špičkovým vakuovým přístrojem Presor firmy Sorisa.

Vhodná pro detoxikaci organizmu, odstranění otoků, napětí, únavy a pocitu plnosti v končetinách, regeneraci a vypnutí pokožky zlepšením průtoku krve ve tkáních.

Ošetření trvá 20-35 min., opakuje se minimálně 10x v průběhu 2-3 týdnů a následně podle potřeby 1-2x / měsíc. 

Parafínová lázeň a zábal rukou

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hebká.

Termoterapie je jednou z nejstarších přírodních terapií. 

Chemický peeling

C HEMICKÝ PEELING Renophase® je velmi účinná metoda pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Působením ovocných kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže.

Pro dosažení požadovaného efektu se doporučuje opakovat ošetření 3-5x v rozmezí 7 až 14 dnů. 

Čokoládová masáž obličeje

Čokolády si, pro její výjimečné složení a působení na organizmus, vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Čokoládová masáž obličeje