SynCare

Dermokosmetika SynCare

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Tým na čele s doc. MUDr. Jarmilou Rulcovou, CSc. je dostatečnou zárukou účinku přípravků, právě tak jako pracovníci vedení Dr. Mgr. Petrem Svobodou garantují bezpečnostní standardy pro medicínu a kosmetiku.

SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění. Linií prvního kontaktu kůže a vnějšího prostředí je rohová vrstva. Je-li tato část pokožky dobře hydratována, vyživena a má optimální tonus, pak celá kůže působí zdravým a svěžím dojmem.

Pokud správně a racionálně pečujete o hygienu povrchu pokožky dermokosmetikou SynCare, můžete řešit i takové hraniční stavy, jako je akné, kuperóza, seboroická dermatitida, tmavé kruhy pod očima nebo keloidní jizvy.

Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby typů kosmetických přípravků.

Dermokosmetika SynCare

Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti). Problémy se zvýšenou pigmentací pleti řešíme komplexně. Jako jediní v Evropě používáme látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti.

Ošetření akné v kosmetickém salónu je dlouhodobá záležitost.

Je nutná pravidelná péče, která může trvat 2 i více roků.

Dermokosmetika SynCare je zaměřená nejen na základní profesionální salonní ošetření a následnou domácí péči, ale v nemalé míře také na ošetření hraničních stavů pleti. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).